Buty taktyczne Bates 2950 – niezwykle wygodne i funkcjonalne

0
(0)

Szukasz wysokiej jakości obuwia wojskowego? Sprawdź koniecznie buty taktyczne Bates 2950, które wyróżniają się tym, że do ich produkcji wykorzystuje się najlepsze materiały. W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Wam najważniejsze informacje na temat tego produktu.

Co wyróżnia obuwie taktyczne Bates 2950?

Buty taktyczne Bates 2950 to produkt, który wytwarza się z wysokiej jakaości skóry naturalnej Wolverine Warrior. Jest to skóra świńska, która cechuje się doskonałą przewiewnością. Aby uchronić ją przed zaplamieniem – w obuwiu tym zastosowano także nowatorską technologię Scotchguard, która odpowiada za zwiększenie odporności na plamy oleju, pyłu i kurzu. Oprócz wyżej wymienionych zalet, warto dodać że buty są wulkanizowane oraz nie posiadają żadnych elementów wykonanych z metalu. Właśnie dlatego są one niewykrywalne przez elektroniczne środki bezpieczeństwa. Wierzchnia warstwa obuwia posiada nieprzemakalną strukturę.

Buty wyposażone w antybakteryjną wkładkę

Produkty jakimi są buty taktyczne Bates 2950 wyposażono w antybakteryjne wkładki oraz antypoślizgową podeszwę Vibram. Ciekawostką, jest że podeszwa ta jest testowana w temperaturze 300 stopni Celsjusza. Obuwie to posiada też samoblukujący system sznurowania oraz regulacji. Dzięki niemu można zmieniać nie tylko twardość buta, lecz także kąt boczny ustawienia stopy. Wkładka posiada cztery ustawienia, które można wybrać ze względu na indywidualne preferencje. Jeśli szukasz niezawodnych butów wojskowych to model Bates 2950 sprawdzi się doskonale.

Buty taktyczne Bates 2950

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!