Czapka zimowa policyjna – wszystko co warto o niej wiedzieć

0
(0)

Jeśli pracujesz w policji to z pewnością wiesz jak ważny jest schludny i kompletny ubiór. Do wyposażenia pracowników tej służby mundurowej na najchłodniejszą porę roku dedykowana jest czapka zimowa policyjna. Co warto wiedzieć na jej temat? O tym w dzisiejszym wpisie.

Komfort nawet podczas ujemnych temperatur

Czapka zimowa policyjna to element podstawowego ubioru każdego policjanta pracującego w terenie w zimie. Większość produktów tego typu jest wytwarzana w 100% z akrylu i cechuje się przyjemną w dotyku fakturą. Ich zadaniem jest zapewnianie komfortu cieplnego nawet podczas ujemnych temperatur. Nie ma wątpliwości co do tego, że zawód policjanta nie jest łatwym zadaniem. Pracują oni wiele godzin na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody i pory roku. Właśnie dlatego czapki zimowe są tak ważne.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat policyjnego ubioru?

Produkt jakim jest czapka zimowa policyjna zazwyczaj jest w granatowym kolorze i ma naszyte godło policji. W naszym kraju ma ono postać orzełka z napisem umieszczonym poniżej. Pamiętaj o tym, że kodeks karny zabrania podawania się za funkcjonariusza publicznego, dlatego czapki zimowe z takim emblematem są dedykowane tylko dla policjantów.

Czapka zimowa policyjna

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!