Czarny plecak Cadet – stylowy i pojemny

0
(0)

Jeśli szukasz trwałego i pojemnego plecaka to sprawdź koniecznie czarny plecak Cadet, który wyróżnia się wysoką jakością. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść informacji na jego temat.

Spakuj wszystko w czarny plecak Cadet

Czarny plecak Cadet to wykonany z najlepszych materiałów produkt, który posiada w pierwszej komorze specjalne troki służące do mocowania zawartości i pojemną kieszeń wewnętrzną. Druga komora tego plecaka zawiera kieszonkę na dokumenty oraz wsuwki, w których schowasz np. długopis. Produkt ten jest zapinany na dwu suwakowe zamki błyskawiczne, dzięki czemu łatwo się go otwiera i zamyka. W jednej z dwóch mniejszych kieszeni znajduje się siatka i zamek jedno suwakowy, który chroni zawartość przed wypadnięciem. Z racji, iż jest to plecak dedykowany dla mundurowych, posiada z przodu rzep, do którego można mocować dowolne oznakowanie.

Produkt, który przetrwa długie lata

Produkt jakim jest czarny plecak Cadet jest niezwykle trwały, dlatego możesz być pewien że posłuży Ci przez długie lata. Po jego bokach umieszczono paski kompensacyjne oraz klamry, do których można dołączać ładownice modułowe oraz dodatkowe oporządzenia. Warto dodać, że plecak ten posiada także regulowane szelki oraz pasek biodrowy, który jest należycie wzmocniony.

czarny plecak cadet

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!