Efekt wybielania zębów naturalnymi preparatami

0
(0)

Pragniesz mieć nieskazitelnie białe zęby? Wypróbuj naturalne metody wybielania zębów. Dowiesz się więcej o nich z naszego artykułu.

Jak wybielać zęby?

Sposób jest mnóstwo po pasty z aktywnym węglem po wizytę u stomatologa. Wszystko zależy od naszych funduszy, czasu oraz stopnia zabarwienia zębów. W warunkach domowych możesz sama stworzyć miksturę z produktów spożywczych lub zamówić gotowe preparaty. Większość z nich tworzona jest na bazie naturalnych składników. Efekty wybielania wegańskimi produktami widoczne są już po kilku dniach. Podobnie jak w przypadku chemicznych odpowiedników. Nie musisz się również obawiać o uszkodzenie szkliwa czy dziąseł. Produkty naturalne są delikatne i bardzo skuteczne. Pamiętać trzeba jedynie o regularności. Kilkudniowe odstępy w całym procesie mogą niekorzystnie wypłynąć na końcowy efekt wybielania.

wybielanie zębów

Jakie produkty polecamy?

Dobrą alternatywą do profesjonalnych zabiegów są preparaty na bazie naturalnych składników, które pod wpływem niebieskiego światła LED pozwalają widocznie rozjaśnić biel szkliwa. Efekty wybielania utrzymają się długo, jeśli zastosujesz białą dietę. W jej skład wchodzą warzywa, ryby czy nabiał o jasnym zabarwieniu. Aby śledzić postępy warto zaopatrzyć się w specjalną skalę bieli. Producenci zazwyczaj zamieszczają ją w swoich produktach.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!