“Jaki mam kształt twarzy?” – dobierz odpowiednie ubrania

0
(0)

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że bałaś się obciąć włosy na długość do ramion, bo byłaś przekonana, że będzie Ci nie do twarzy, a okazało się, że to fryzura Twojego życia? A może odwrotnie, widziałaś koleżanki i obcięłaś się na chłopczycę, bo wszystkie wyglądały rewelacyjnie. Za to Ty skończyłaś, nosząc czapki i kapelusze, czekając aż odrosną? To pewnie wina tego, że nie znasz swojego kształtu twarzy. Najlepiej odpowiedzieć sobie na jedno z zasadniczych pytań, jeśli chodzi o tego typu stylizacje – czas dowiedzieć się, jaki mam kształt twarzy!

Jak określić kształt twarzy i po co?

Najczęściej odpowiedź na pytanie, jaki mam kształt twarzy, pomoże Ci w wyborze fryzury, która będzie nie tylko modna, ale też pomoże Ci wydobyć z siebie wszystko co najlepsze. Ta wiedza przyda się również podczas wyboru okularów (korekcyjnych i przeciwsłonecznych) oraz czapek, kapeluszy i wielu ozdób, które nosisz w okolicy twarzy.

Jaki mam kształt twarzy i co do niego pasuje?

Jak rozpoznać kształt twarzy?Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, należy stanąć przed lustrem i przeanalizować dokładnie swoją twarz. Zastanów się, jak rozpoznać kształt twarzy? Czy Twoje czoło jest wysokie, czy szerokie? Czy Twój podbródek jest szpiczasty, czy płaski? A może Twoje kości policzkowe są wyraźnie zaznaczone? Jakie masz policzki – pełne czy może kościste? Dzięki tym pytaniom będziesz mogła wyróżnić jeden z wielu kształtów twarzy, między innymi owalna, kwadratowa, prostokątna czy diamentowa.

Po więcej zapraszamy na stronę Biuti. Z pewnością Ci się spodoba!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!