Jakie koszulki sportowe kupować?

0
(0)

Uprawiasz sport lub lubisz ubierać się wygodnie na co dzień? Zapoznaj się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się jakie koszulki kupować.

Z jakiego materiału wybierać koszulki sportowe?

Podczas wyboru koszulki sportowej warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego została wykonana. Najlepiej sprawdzą się naturalne tkaniny takie jak bawełna. Dzięki niej skóra oddycha i nie będziemy mieć problemu z nad potliwością. Ponadto doskonale dopasowuje się do naszej sylwetki. Koszulki sportowe często tworzone są również z dodatkami sztucznych materiałów. Są one potrzebne, aby odzież była bardziej elastyczna. Ważny jest też krój i jakość wykonania. Dobre T-shirty sportowe posiadają wbudowane siateczki, które pełnią funkcję filtracyjną.

koszulka sportowa

Jak prać koszulki sportowe?

Prawidłowe pranie, zgodne z zaleceniami producentów to podstawa utrzymania naszej odzieży sportowej w nienagannym stanie. Koszulki sportowe należy prać w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni. Jeśli mamy taką możliwość warto prać je w trybie “delikatnym” lub prania ręcznego. Nie należy również przesadzać z temperaturą, ponieważ mogą bardzo łatwo się skurczyć. Aby uniknąć rozciągania zadbaj o wybór wolniejszego wirowania. Pamiętaj, by odzież sportową nie wybielać, nie czyścić chemicznie i nie suszyć w suszarkach bębnowych.

Dzięki naszym radom dobierzesz idealną koszulkę sportową i będziesz potrafił odpowiednio o nią zadać. Zadbaj o swoją szafę i kondycje już dziś!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!