Mega White Coco Glam – zestaw do wybielania zębów!

0
(0)

Zbliża się data jednego z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu? A może szykujesz się na spektakularne wydarzenia? Piękny i promienny uśmiech to podstawa! Jednak jak można to osiągnąć? Przekonaj się o tym, że wybielanie zębów to zabieg prosty i bezbolesny. Mega White Coco Glam to zestaw, który składa się z kilku elementów dostępnych w sklepie Coco Glam. Sprawdź czym się charakteryzują!

Mega White Coco Glam

Mega White Coco Glam do samodzielnego wybielania zębów!

Chcesz wybielić zęby w zaciszu domowym? Doskonale sprawdzi się zestaw Mega White Coco Glam, który składa się z Coco Glam Activated Organic Charcoal, które wybiela zęby. Co ważne produkt ten zapobiega rozwojowi bakterii w jamie ustanej oraz przeciwdziała próchnicy. Drugim elementem zestawu jest Coco Glam Bright, który delikatnie poleruje zęby. Opakowanie to zawiera 40g proszku, który wystarczy na 6 miesięcy.

Jak działa Mega White Coco Glam?

W zestawie tym znajdziesz też szczoteczkę Coco Glam z kryształem. Posiada ona włosie SUPERSOFT. Idealnie sprawdza się do rozprowadzania proszków od Coco Glam. Proszki te posiadają w składzie węgiel aktywny, który pozwoli wybielić zęby w prosty i bezpieczny sposób. Mega White Coco Glam jest przyjazny dla wegan i nie jest testowany na zwierzętach. Jak wykonać zabieg? Wystarczy namoczyć szczoteczkę wystarczy oraz nałożyć na nią trochę czarnego proszku. Należy okrężnymi ruchami przez 3 minuty szczotkować zęby, a następnie pozostawić proszek na 2 minuty i wypłukać jamę ustną. Efekt będzie widoczny już po kilku zabiegach!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!