Garnitur na ślub? Musi być wyjątkowy!

5
(1)

Garnitur to część garderoby która towarzyszy nam przy różnych okazjach. Jesteśmy przyzwyczajeni do zakładania garniturów na mniej lub bardziej eleganckie uroczystości. Jak więc dobrać dla siebie garnitur na ślub, który wyróżni nas jako pana młodego?

Poszukiwania tego jedynego!

Należy się zastanowić jaki kolor garnituru najbardziej będzie pasował podczas tak ważnej uroczystości. Najlepszy kontrast z suknią panny młodej będą tworzyć barwy ciemne. Najbardziej klasycznym wyborem jest zwykle czerń, która nadaje oficjalny charakter każdej ważnej uroczystości. Zauważmy jednak, że od kilku sezonów mężczyźni wybierając garnitur na ślub odchodzą od niej, na rzecz różnych odcieni granatu. Moda z roku na rok zmienia się dynamicznie! Ważnym aspektem jest również krój. Garnitur na ślub powinien być dobrze dopasowany, podkreślając walory sylwetki pana młodego. Mężczyźni, którzy stawiają na klasykę, powinni wybierać modele gładkie, bez wzorów, tworząc efekt dzięki dobrze dobranym dodatkom.

Garnitur na ślub i… co więcej?

Pamiętajmy również o doborze odpowiedniej koszuli. Zdecydowanie od zawsze najpopularniejsze są koszule białe lub ich kremowe odpowiedniki. Na tak ważną uroczystość warto zaopatrzyć się w koszulę z rękawami zapinanymi na spinki, a także w muchę, ponieważ krawaty towarzyszą nam podczas wielu uroczystości – nawet w trakcie spotkań biznesowych czy zwykłych casualowych kreacji. Trzeba być w butach na weselu, więc i buty powinny być dobrane tak, aby pasowały do całości. Powinny one tworzyć komplet z paskiem – posiadać ten sam kolor i materiał. Kolor zależy od indywidualnych upodobań, ale pamiętajmy, aby dobierać go odpowiednio do koloru garnituru na ślub.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!