Modne koszulki męskie na lato 2019

0
(0)

Jakie koszulki są aktualnie na topie?

Niełatwo znaleźć mężczyznę, który nie ma w szafie sporego zapasu t-shirtów. To zdecydowanie jeden z najbardziej podstawowych elementów męskiej garderoby, przy okazji odznaczając się niezwykłą więc wszechstronnością. Męskie koszulki męskie pasują idealnie do niemal każdego rodzaju stroju, nieważne czy chcemy ćwiczyć w niej na siłowni, uczynić z niej podstawę codziennej garderoby czy założyć pod marynarkę, tworząc wygodny, a przy tym całkiem elegancki ubiór.

A skoro t-shirt nosi praktycznie każdy, warto wiedzieć jakie typy tego wdzianka są w tej chwili szczególnie popularne i jakie musimy dołączyć do garderoby, by zakomunikować wszechświatowi, że mamy bardzo dobre pojęcie o aktualnej modzie. Mało kogo zaskoczy pewnie informacja, że żeby uczynić nasze męskie koszulki nowoczesnymi, musimy cofnąć się nieco w czasie – już od wielu sezonów niepodzielnie króluje retro, oparte w szczególności na kolorowych i pstrokatych latach osiemdziesiątych (czy raczej ich amerykańskiego odpowiednika, którego w żegnającej komunizm Polsce mieliśmy jedynie odrobinę wyblakły cień).

Doskonale sprawdzają się popularne wówczas t-shirty z motywami roślinnymi, sportretowane kolorami, które łączą w sobie delikatne ciepło z krzykliwą jaskrawością. Róż, pomarańcz, fiolet, kolory kojarzące z wschodzącym i zachodzącym słońcem, w towarzystwie palmowych liści lub innych efektownych motywów kojarzących się ze światem natury w wydaniu amerykańskiej popkultury, zmieszanej z potężną dawką nostalgii – to połączenie, które króluje i królować będzie jeszcze przez dłuższy czas.

sklep z koszulkami

Najważniejsze cechy modnego t-shirtu

Z drugiej strony nie należy zapominać, że męska koszulka jest czymś w rodzaju kojarzonej przez wszystkie kobiety małej czarnej, tyle że przeznaczonej dla odrobinę mniej urodziwego klienta. Jej najprostsza, najbardziej uniwersalna wersja nigdy nie straci na popularności i nie ma najmniejszej możliwości, by w najbliższych latach, a nawet całych dekadach, mogła okazać się niemodna. Twory idealne, a do takich należy z pewnością najprostszy, bawełniany t-shirt, nie są narażone na zęby czasu. Opierają im się, jakby miały skórę ze stali.

Jeśli chcemy więc wyglądać modnie, nie musimy podążać za trendami machającymi dłonią do czasów Żółwi Ninja oraz “Powrotu do przyszłości”. Wystarczy postawić na t-shirt, który nigdy się nie zestarzeje (nic nie stoi zresztą na przeszkodzie, by to ze sobą połączyć – łatwo znaleźć aktualnie modne kolory, takie chociażby jak blady róż, które mają bardziej uniwersalny charakter).

Jeśli zamierzamy połączyć modę z wszechstronnością, warto odpuścić sobie bardziej wymyślne projekty, jak przedłużane koszulki, czy egzemplarze wyjątkowo obcisłe. Ważną kwestią jest również dekolt – męskie koszulki potrafią być pod tym względem zaskakująco zróżnicowane, jednak najbardziej uniwersalne pomysły, często okazują się najprostsze. Zaokrąglony dekolt kończący się wraz z szyją, odsłaniający tyle, ile konieczne, to najlepsze rozwiązanie.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!