Stylizacje na lato dla studentki – co nosić w ciepłe dni?

0
(0)

Rok szkolny i akademicki powoli dobiega końca. Zaczęły się ciepłe dni, temperatury są coraz wyższe, dlatego warto zaplanować, co nosić w letnim czasie. Przygotowaliśmy kilka propozycji stylizacji na lato dla studentki. Dlaczego właśnie dla takiej grupy kobiet? Moda dla młodych dziewczyn rządzi się swoimi prawami i będzie nieco inna niż dla dojrzałych kobiet. Sprawdź i zainspiruj się!

5 pomysłów na stylizacje na lato dla studentki

Jeśli chodzi o stylizacje na lato dla studentki, to nasza pierwsza propozycja jest ze spodniami w roli głównej. Nie są to jednak spodnie byle jakie, bo z motywem zebry. Zwierzęce printy wciąż pozostają w modzie, dlatego warto zachować je w swojej szafie na dłużej i kupione rok temu ubrania, wyciągnąć także i w tym sezonie letnim.

Propozycje stylizacji na lato dla studentki

Kolejny wzór, który warto zakładać w cieplejszych miesiącach to paski w zestawieniu z długością maxi – sukienka czy spódnica w takim wydaniu to strzał w dziesiątkę! Koniecznie z sandałkami na koturnie, obcasie lub szpilce. Zniewalający efekt gwarantowany!

Ubrania na ciepłe dni

Kolejna ze stylizacji na lato dla studentki została oparta na spodniach z lampasami, które w połączeniu z trampkami i koszulką pozwalają stworzyć codzienny, luźny look. Pozostałe dwie propozycje opierają się na asymetrii, która wciąż pozostaje w modzie! Wszelkie spódnice i sukienki w tym stylu są absolutnym hitem. Zadbaj o to, by znalazły się w Twojej szafie, i wykorzystaj je przy tworzeniu własnych letnich stylizacji.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!