Zabiegi z kwasami, czyli innowacyjne peelingi kosmetyczne

0
(0)

Cera każdej z nas po zimie na pewno nie wygląda rewelacyjnie. Zmienne warunki atmosferyczne, na przemian mroźne powietrze na zewnątrz oraz suche, nagrzane powietrze w domu, z pewnością nie poprawiają kondycji naszej skóry. Na szczęście, właśnie na nowo otwierają się gabinety kosmetyczne, a wraz z nimi możliwość wykonania zabiegów z kwasami. Jakie dają one efekty? Przeczytaj!

Na czym polegają zabiegi z kwasami?

Czy Twoja skóra jest poszarzała, ma ziemisty kolor i brak jej elastyczności? Przymusowa kwarantanna oznaczała dla niektórych z nas brak możliwości wychodzenia na zewnątrz, a tym samym brak słońca i witaminy D, które są tak potrzebne dla pięknej, promiennej cery. Skutki tego widzimy także w kondycji naszej skóry. Same kosmetyki, nawet najlepsze, mogą nie wystarczyć. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy i udać się do kosmetyczki, która dobierze specjalne zabiegi przeznaczone do naszego typu skóry oraz rozwiązujące konkretne problemy pielęgnacyjne. Zabiegi z kwasami to bardzo skuteczne rozwiązanie, które dzięki regularnemu stosowaniu pomaga zlikwidować wiele problemów skórnych. Peelingi chemiczne polegają na kontrolowanym złuszczaniu powierzchniowej warstwy naskórka. Dzięki nim, proces złuszczania przebiega szybciej, ale jest niewidoczny!

Zabiegi z kwasami polegają na kontrolowanym złuszczaniu naskórka.

Zalety innowacyjnych zabiegów

Zabiegi z kwasami mają swoich zwolenników i przeciwników. Wiele osób twierdzi, że mechaniczne złuszczanie skóry może powodować jej zaczerwienienie i podrażnienie. Nic bardziej mylnego! Dzięki innowacyjnym technologiom, kosmetyczki dokładnie kontrolują złuszczanie naskórka. Zabiegi z kwasami prowadzą do pobudzenia aktywności włókien kolagenowych, a tym samym ujędrniają, uelastyczniają skórę i nadają jej piękny, świeży wygląd oraz równomierny koloryt. Przekonaj się sama!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!