Guziki

0
(0)

Guziki są jedną z najstarszych metod stosowanych do zapinania odzieży, ale zanim były stosowane celem zapięcia, były użyte do dekoracji. Dawniej wykonywane były z kości lub muszli, a czasem z metalu. Obecnie mają różne kształty, kolory i materiały, od drobnych płaskich plastikowych po rozbudowane z lanego metalu

guziki

Jak dobierać guziki?

Do ubrań ze szlachetnych tkanin nie wybierajmy guzików plastikowych! To częsty błąd obecnych marek premium, a może celowy zabieg, którego celem jest obniżenie kosztów produkcji? Do takich ubrań pasują te ze szlachetnych surowców. Do wyboru mamy: masę perłową, drewno, łuski kokosa, skórę, metal, szkło. Przy ich doborze do stroju bierzemy pod uwagę zarówno typ materiału, z którego strój został uszyty, jak i kategorię danego ubrania. Zdarza się również, że znajdujemy w sklepie ubranie, które zadowala nas pod każdym względem za wyjątkiem guzików. Rozwiązanie jest proste – po prostu należy je wymienić. Sugerując się wyglądem danego elementu garderoby, możemy w sklepach z dodatkami krawieckimi poszukać ich zamienników.

Nasza oferta

Dzięki temu, że mamy tak szeroki wybór produktów, możesz dobrać idealne guziki do wyjściowej marynarki, dziecięcego płaszczyka, wizytowej koszuli, a także spodni jeansowych czy ręcznie robionego sweterka. Bez względu, czy potrzebujesz dobrać estetyczne guziczki do eleganckiego stroju, czy proste i wygodne – do czegoś luźnego, u nas na pewno je znajdziesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!