Orientica waterfall – zapach idealny na zimowy czas

Orientica waterfall – zapach idealny na zimowy czas

Szukasz idealnego zapachu, który osłodzi Ci chłodne zimowe dni? Orientica waterfall to zapach, który swoją nieoczywistą słodyczą doprawioną korzennymi akcentami uwiedzie zarówno kobiety jak i mężczyzn. Chcesz podarować bliskiej osobie aromat, który będzie towarzyszył jej przez cały dzień? To coś dla każdego!

Orientica waterfall – nuty zapachowe, które z każdą minutą zachwycają coraz bardziej

Perfumy  Orientica waterfall to wyjątkowy zapach, który wprowadza coś nowego do świata perfum orientalnych. Połączenie świeżości i korzennymi nutami daje niezwykłą kompozycję, która z każdą minutą odkryje przed Tobą swoje zaskakujące oblicza. W pierwszej chwili wyraźnie przebija się zapach bergamotki i zielonego jabłka. Jednak stopniowo Twoją uwagę zacznie przejmować kwiecisty wodospad w którym dzięki nucie serca wyraźnie można wyczuć pelargonię, lawendę i pomarańczę, ta kwiecista mieszanka została wzmocniona korzennym zapachem gałki muszkatołowej. Rozkoszując się zapachem stopniowo dochodzimy do jego dna i skrywanej bazy, którą tworzy pikantna aczkolwiek wyrafinowana kompozycja mchu, ambry, cedru i piżma.

orientica waterfall perfumy kwiatowo korzenne

Orientica waterfall zapach, który zaskakuje mnogością oblicz

Szukasz zapachu, który zwabi Cię swoją głębią i nie oczywistością? Te niezwykłe perfumy Orientica waterfall  zaskakują swoją wielowymiarowością a także niezwykłym aromatem, który uwalniają na skórze każdej osoby. Zapach wyraźnie zmienia się w zależności od spryskanej skóry. Dzięki temu dopasowuje się indywidualnie do swojego właściciela otaczając go elektryzującym zapachem. Wybierz perfumy orientalne, które dzięki swojej oleistej konsystencji dłużej zostają na skórę dając jej arystokratyczną miękkość.