Jak dobrać rozmiar okularów do twarzy – nasze wskazówki

0
(0)

Jeżeli nie wiesz jak dobrać rozmiar okularów do twarzy zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, gdzie znajdziesz kilka wskazówek – sprawdź!

Kształty okularów dostępne na rynku

Na rynku dostępnych jest wiele kształtów oprawek czy to okularów przeciwsłonecznych czy też korekcyjnych lub okularów przeznaczonych do czytania. Do jednych z najpopularniejszych zaliczyć możemy oprawki prostokątne. Z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się oprawki okrągłe, tak zwane lenonki a także okulary kwadratowe stylizowane na okulary retro, często w złotej, bądź też w srebrnej oprawie. Dodatkowo bardzo często kobiety decydują się na oprawki z uniesionymi zewnętrznymi kącikami górnymi – tak zwane cat eyes. Jak dobrać rozmiar okularów do twarzy w taki sposób, by okulary dodawały nam uroku a nie odwrotnie?

Jak dobrać rozmiar okularów do twarzy?

By wiedzieć jak dobrać rozmiar i kształt okularów do twarzy możemy szukać podpowiedzi w internecie. Na tematycznych blogach modowych, czy też blogach poświęconych optyce i okulistyce znajdziemy szereg wskazówek dotyczących wyboru okularów, w zależności od kształtu twarzy – bo to właśnie ten czynnik jest najistotnieczny podczas dokonywania decyzji zakupowej. Jeśli chcemy wiedzieć, który kształt oprawek wybrać czy też na jaki rozmiar się zdecydować, warto odwiedzić bloga polskiego producentów okularów Arctica Warszawa. Znajdziemy na nim wiele wskazówek dotyczących kupna okularów sportowych, przeciwsłonecznych i nie tylko.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!