Jak dobrać torebkę do butów i stworzyć modną stylizację?

0
(0)

Tworzenie udanych stylizacji często oparte jest na indywidualnym wyczuciu stylu. Niemniej jednak można mówić o uniwersalnych zasadach jakie funkcjonują w świecie mody. Nie znaczy to jednak, że od czasu do czasu nie możemy się zbuntować i wymyślać własne reguły modowej gry! Zatem jak dobrać torebkę do butów w taki sposób, by nasz outfit był kompletny?

Torebka, buty i inne dodatki

Jak dobrać torebkę do butów? | Barbara Kohlbrenner

Mimo, że na ulicach najmodniejszych miast świata ale takich jak Nowy Jork, Paryż, Mediolan czy też Sztokholm króluje minimalizm nie każda osoba interesująca się modą wie że dodanie niektórych dodatków do stroju sprawi, że dana stylizacja zyska indywidualny charakter a my będziemy wyróżniać się na tle innych. Jak dobrać torebkę do butów? Uniwersalna zasada głosi, że dobrym pomysłem jest wybieranie takich samych odcieni torebki i butów. Niemniej jednak paryżanki obaliły ją już dekadę temu, udowadniając, że takie zestawienie może dodać nam lat. Choć zasada ta w dalszym ciągu jest stosowana w przypadku formalnych spotkań.

Jak dobrać torebkę do butów – wskazówki

Jaka jest zatem moja wskazówka i odpowiedź na pytanie jak dobrać torebkę do swojego outfitu? Wiele podpowiedzi prezentuje na blogu, który prowadzę od lat, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. To właśnie na owym blogu, znajduje się specjalny artykuł poświęcony zasadom stylizowania torebki. Zapraszam do lektury.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!