Jeansy wiosna 2021, czyli najmodniejsze kroje tego sezonu

5
(1)

Spodnie jeansowe są modne niezależnie od sezonu, można jednak znaleźć je w wielu różnych krojach, co może budzić wątpliwości. Jakie więc będą modele, po które warto sięgnąć w bieżących miesiącach?

Jeansy wiosna 2021, czyli powrót do przeszłości

Trendy jeśli chodzi o takie spodnie to styl kojarzony z latami 70-tymi, czyli tzw. mom jeans z wysokim stanem. Ważny jest także kolor i doskonale sprawdza się w tym przypadku sprany błękit. Jeansy wiosna 2021 to także przetarcia oraz dziury, a także dzwony z szerszymi nogawkami u dołu. Niestety te ostatnie nie sprawdzą się w przypadku każdego typu figury, jednak warto mierzyć i sprawdzać różne modele, aby wybrać te idealne.

Proste nogawki znów w cenie

Kolejnym trendem będą klasyczne, proste nogawki. Na szczęście pasują one do wielu typów sylwetki, czyli zarówno do rozmiaru S, jak i plus size. Można także dopasowywać je do różnych stylizacji, czyli i tych klasycznych, i eleganckich, również do pracy. Dzięki temu stylizacja nabierze nieco mniej oficjalnego charakteru, a przy tym wciąż będzie elegancka oraz wygodna.

Jeansy wiosna 2021 to jak widać wiele różnych trendów, spośród których każdy znajdzie coś dopasowanego dokładnie do swoich potrzeb, a także do sylwetki. Warto więc dokładnie sprawdzić swoją szafę oraz zastanowić się, czy z poprzednich lat nie pozostały z niej modele spełniające powyżej wymienione kryteria.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!