Łapawice Black Diamond – jakość i świetne właściwości termiczne

0
(0)

Amerykańska marka Black Diamond to jeden z najpopularniejszych brandów, znanych przede wszystkim osobom, które kochają spędzać aktywnie czas w górach. Niezbędniki dla piechurów, wyjątkowe dodatki dla tych, którzy cenią sobie czas na szlaku lub kochają nieco bardziej ekstremalne dziedziny sportu wykonane są zawsze z materiałów najwyższej jakości.

Nylonowo-skórzane łapawice Black Diamond.

Miękkie i ciepłe łapawice

Nie inaczej dzieje się w przypadku rękawic górskich. Łapawice Black Diamond – model Mercury Mitts, to para zapewniająca najlepsze zabezpieczenie delikatnej skóry dłoni. Gwarantuje również doskonałe właściwości termiczne. Chronią przed wychłodzeniem i mrozem. Innowacyjna formuła umożliwia również wypuszczanie wilgoci na zewnątrz dzięki czemu Twoja odporność nie będzie osłabiona.

Model marki Black Diamond: nie tylko na górskie wyprawy

Siłę rękawic stanowi połączenie dwóch, niezwykle wytrzymałych materiałów – nylonu i naturalnej skóry. Pierwszy zabezpiecza przed przedostawaniem wilgoci i mrozem. Drugi, w postaci koziej skórki, zapewnia pewny chwyt i najlepszą stabilizację, nawet podczas wędrówki po śliskich, niepewnych skałkach. Łapawice Black Diamond posiadają również specjalny ściągacz na nadgarstkach dzięki któremu chłód i woda nie wpadną pod Twoje ubranie. Model sprawdzi się również w czasie uprawiania innych sportów zimowych – narciarstwa, snowboardingu czy skoków narciarskich. Ich wysoka jakość sprawi, że posłużą przez kilka sezonów. Czarne, stylowe, uzupełnią górską stylizację. Zmieszczą się również w bocznej kieszeni plecaka górskiego.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!