Modal ecru na metry – gdzie go kupić?

0
(0)

Niektórzy nazywają to tkaniną bieliźnianą, a niektórzy po prostu postrzegają ją jako przyjazną dla środowiska opcję tekstylną. Tak czy inaczej, modal rewolucjonizuje branżę modową dzięki swojej lekkiej, elastycznej i oddychającej naturze, która wykorzystuje miazgę bukową i przekształca ją w ekologiczną, trwałą opcję dla odzieży i artykułów gospodarstwa domowego. Gdzie można kupić modal ecru na metry?

Modal – co to za materiał i jakie ma zalety

Tkanina modalna to półsyntetyczna tkanina wykonana z miazgi bukowej, która jest używana głównie do produkcji odzieży, takiej jak bielizna i piżamy, oraz artykułów gospodarstwa domowego, takich jak pościel i ręczniki. Modal jest formą sztucznego jedwabiu, innego materiału roślinnego, choć jest nieco trwalszy i bardziej elastyczny niż wersja standardowa. Modal jest często mieszany z innymi włóknami, takimi jak bawełna i spandex, w celu zwiększenia wytrzymałości. Modal jest uważany za luksusowy materiał, zarówno ze względu na miękki w dotyku, jak i wysoki koszt, ponieważ jest droższy niż bawełna lub wiskoza.

Modal ecru na metry w Manufaktura Tkanin

Modal stała się bardzo popularna wśród świadomych ekologicznie projektantów mody dodatkowo ma również wiele zalet. Jest o 50% bardziej chłonny niż bawełna; mikropory wewnątrz tkaniny pochłaniają wodę lub pot, z którymi mają kontakt. Jest bardzo mocny ze względu na ciasny splot i długie włókna, dlatego jest używany do odzieży i artykułów gospodarstwa domowego, które są regularnie używane. Modal ecru na metry dostępny jest w sklepie internetowym Manufaktura Tkanin.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!