Ochraniacz twarzy Rab Shadow – zabezpieczenie przed mrozem

0
(0)

Uprawianie sportów zimowych to doskonała zabawa, zarezerwowana jedynie mroźnym miesiącom roku. Niestety, tam gdzie rozpoczyna się rozrywka, niełatwo pamiętać o dokładnym zabezpieczeniu części twarzy, które eksponujemy. Ochraniacz twarzy Rab Shadow to remedium na licznie występujące odmrożenia policzków i delikatnej skóry twarzy.

Rab Shadow – niezbędnik górskich wypraw

Niewątpliwie, na stoku i szlaku, oprócz mrozu, czyhać mogą również podrażnienia słoneczne. Intensywne promienie, odbijające się w dodatku od białej tafli śniegu, opalając, ale i – dotkliwie parząc skórę. Właśnie dlatego, oprócz ciepłej kurtki, rękawic i czapki, warto zabrać do swojego bagażu podręcznego również  ochraniacz twarzy Rab Shadow.

Lekki ochraniacz twarzy Rab shadow.

Ochraniacz twarzy do zadań specjalnych

Lekki i poręczny komin na twarz wykonano z innowacyjnego materiału POLARTEC® Power Stretch®, który, mimo swojej niewielkiej gramatury, sprawdza się jako najlepszy dodatek i wsparcie podczas długiej ekspozycji na chłodzie. Model cieszy się również obecnością technologii Hardface, która zapewnia najlepsze dopasowanie akcesorium do krzywizn ludzkiej twarzy. Aby dostosować ochraniacz twarzy Rab Shadow, umieszczono w jej tylnej części specjalny ściągacz. Jednowarstwowy, z dodatkiem lycry, może być używany w bardzo niskich temperaturach, nie powodując wyziębienia części twarzy. W końcu wystarczy zaledwie wilka minut by nabawić się spierzchniętych ust lub odmrożenia nosa. Wybierając się w góry, ciesz się z wybranej aktywności fizycznej, bez obaw o swoje zdrowie!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!