Okulary s163 – idealny model sportowych okularów na stok

0
(0)

Zima to czas na który z szczególnym zniecierpliwieniem czekają miłośnicy sportów zimowych. Jeśli należysz do osób, które już wyciągnęły narty i czekają w pełnej gotowości na możliwość wyruszenia na stok Okulary s163 model Cyklone to idealna propozycja dla osób, które szczególnie zwracają uwagę na wygodę i funkcjonalność okularów narciarskich.

Okulary s163 – funkcjonalność modelu okularów do zadań specjalnych

Okulary s163 to model, który posiada odczepiane zauszniki, wymienne na elastyczny pasek – jest to funkcja okularo-gogli. Dodatkowo okulary zostały zaopatrzone w poliwęglanowe soczewki z powłoką antifog i powłoką REVO. Mają wkładkę z gąbki, która sprawia, że okulary nie odbijają się na skórze i są wygodniejsze w noszeniu. Oprawki zostały wykonane z poliwęglanu a w komplecie można znaleźć etui i woreczek. Poliwęglan charakteryzuje się wysokim współczynnikiem twardości a także termoplastycznością,  lekkością, a także odpornością na wszelkie zarysowania i pęknięcia.  Z względu na jego właściwości wykorzystuje się go do produkcji najwyższej jakości oprawek okularów i gogli takich jak przedstawiony model.

Okulary s163 model cyclone na narty

Okulary s163 – prezent dla narciarza

Chcesz zadbać o komfort widzenia bliskiej osoby, która uwielbia śnieżne szaleństwo? Okulary s163  to idealny wybór dla osób uwielbiających narciarstwo lub snowboard , mogących spędzić na stoku mnóstwo czasu. Przekonaj się o wyjątkowości tych okularów. Podaruj je bliskiej osobie i zadbaj o jej komfort widzenia w czasie zjazdów. Powłoka REVO i antifog sprawią, że nawet w czasie trudnych warunków pogodowych czas spędzony na stoku będzie przyjemnością.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!