Polar klasa policyjna. Wygodna odzież dla uczniów szkół mundurowych

0
(0)

Odzież noszona przez uczniów szkół o profilu mundurowym jest podobna do tego, co zakładają na siebie regularni funkcjonariusze. Nie może być jednak identyczna, aby postronni nie mylili prawdziwych policjantów z tymi, którzy się dopiero uczą tego fachu. Stąd dla młodych adeptów dedykowany jest inny strój. Dotyczy to zarówno normalnych mundurów, jak również odzieży polowej. Dobrym przykładem takiego stanu rzeczy jest polar klasa policyjna.

Gramatura i dodatki polaru dla klasy policyjnej

Polar policyjny w niebieskim odcieniuPolar policyjny w granatowym kolorze dedykowany uczniom klas o takim profilu jest podobny do tego, który noszą prawdziwi policjanci. Nie posiada jednak napisów i oznaczeń policyjnych. Jest uszyty z wysokiej jakości materiału o gramaturze 200 g/m2. Oznacza to, że dobrze izoluje temperaturę, mimo, że nie przylega ściśle do ciała. Dzięki temu pozostawia konieczną swobodę ruchów oraz jest po prostu wygodny. Polar klasa policyjna posiada także funkcjonalne dodatki, takie jak kieszenie, rzepy na przypięcie imiennych identyfikatorów oraz emblematów swojej jednostki – czyli klasy i szkoły.

Jak zadbać o swój polar policyjny?

Kolejnym usprawnieniem, w jaki wyposażony został polar klasa policyjna jest zamek biegnący wzdłuż całej długości bluzy. Dzięki temu można go łatwo i szybko zdejmować oraz zakładać. Zamek umożliwia też w prosty sposób regulację, na ile mamy oddawać temperatury otoczeniu, co tym bardziej sprzyja wygodzie i komfortowi noszenia. Istotne jest zadbanie o właściwe czyszczenie tego rodzaju odzienia. Jak każdy polar policyjny, tak i ten najlepiej prać w temperaturze maksymalnie 30 stopni Celsjusza, aby nie uszkodzić faktury materiału.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!