Poszetki. Sposób na dodanie garniturowi charakteru

0
(0)

Określenia brustasze i poszetki, chodź pochodzą z dwóch różnych języków, oznaczają ten sam fragment marynarki noszonej przez panów. Poszetka to piękna, ozdobna chusteczka, którą wkłada się do brustaszy właśnie – czyli kieszonki na piersi, z której fantazyjnie wspomniana chusteczka wystaje. Jest ona ozdobnikiem, ale także wyznacznikiem prawdziwego eleganta i szykownego mężczyzny.

Jak wybrać odpowiednią poszetkę?

Wybierając rodzaj poszetki należy zwrócić uwagę na to, gdzie chcemy się wybrać. Ubierając klasyczny, prosty garnitur warto wybrać białą chusteczkę. Najlepiej, żeby do formalnych stylizacji była gładka. Jeśli okazja jest bardziej casualowa – możemy wybrać winne kolory lub nawet wzór. Materiał po jaki warto sięgnąć to jedwab, bawełna, len albo wełna. Efektowne wypełnienie kieszonki marynarki sprawi, że cała stylizacja zyska na szyku oraz oryginalności. Ten mały kawałek materiały może nadać specjalnego charakteru, ale też przez zły dobór – zepsuć stylizację.

Gdzie kupować poszetki?

Jeśli udało się nam już wybrać kolor i materiał wykonania poszetki – warto uważnie wybrać miejsce, z którego takową zamówimy, lub gdzie ją kupimy. Sklep New Men, miejsce z ubraniami i dodatkami dla eleganckich mężczyzn, to świetny pomysł dla każdego szykownego pana. Czy to formalny, czy casualowy zestaw – dodatki do niego można znaleźć w nim w prosty sposób – zostaną spersonalizowane i dobrane idealnie do gustu i stylu każdego mężczyzny. Nawet tego o największych wymaganiach.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!