Rękawice bokserskie dla kobiet – pora na trening!

0
(0)

Boks to pasja nie tylko dla mężczyzn. Zmaskulinizowana dziedzina sportu cieszy się ogromnym zainteresowaniem pań i, co za tym idzie, przemysł sportowy i odzieżowy otwiera się na potrzeby dam spędzających wolny czas na ringu.

Boks w modzie

Wraz ze zmianą postrzegania sportu, jakim jest boks, zmieniło się również podejście kobiet. Oparta o zasady, wymagająca sporych umiejętności fizycznych i taktycznych, przyciąga adeptki jak lep. Nic w tym dziwnego – umiejętności można wykorzystać do obrony własnej, a dzięki katorżniczemu treningowi – zgubić nadprogramowe kilogramy. Jeśli nie wiesz, czy to dyscyplina dla Ciebie, kup rękawice bokserskie dla kobiet i użyj ich kilkakrotnie, w domu. Oswoisz się z ich fakturą i sprawdzisz, czy przynosi Ci radość (mały spojler – zapewne, przyniesie).

Jakie rękawice bokserskie dla kobiet?

Rękawice bokserskie dla kobiet – czym różnią się od tych męskich?

Przede wszystkim – anatomią. Dłoń kobieca znacznie różni się od męskiej. Jest drobniejsza, a rozkład palców i podbicia – inny niż u panów. Właśnie dlatego należy wybrać dedykowane modele, dopasowane do krzywizn dłoni. Rękawice bokserskie dla kobiet powinny być przytwierdzone ciasno do ręki, chronić ją i zabezpieczać, nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi. W końcu dobry model, z dodatkiem miękkiej pianki, chroni przed groźniejszymi kontuzjami. Panie mogą liczyć również na dodatkową szczyptę designu – każdy model posiada dedykowany wzór i utrzymany jest w wyjątkowej kolorystyce.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!