Rękawiczki Extremities Waterproof Sticky Power Liner

0
(0)

Chwytne rękawiczki Extremities Waterproof Sticky Power Liner to niezbędnik dla każdego ambitnego piechura. Określane przez ekspertów mianem akcesorium do zadań specjalnych, okażą się nieocenioną pomocą na szlaku. Dlaczego?

W trosce o bezpieczeństwo

Model marki Extermities odznacza się doskonałą specyfikacją techniczną. Po pierwsze – doskonale regulują temperaturę dłoni. Wykonane z poliestru, posiadają specjalnie zaprojektowane wypustki umożliwiające wymianę termiczną ciepła z wewnątrz dłoni. Dzięki temu wnętrze nie przegrzewa się i nie jest narażone na przepocenie.  Rękawiczki Extremities Waterproof Sticky Power Liner występują w najpopularniejszych rozmiarach – S do XL, w zgodzie z wykrojami bazującymi na wykroju ludzkiej dłoni.

Sprawdź najlepsze rękawiczki Extremities Waterproof Sticky Power Liner.

Waterproof Sticky Power Liner – model marki Extermities

Wewnętrzna membrana X Dry Stretch to z kolei sposób na ochronę przed zawilgoceniem. Skuteczna ochrona przed przedostawaniem ciekłych substancji. Zabezpieczenie przed wodą, wilgocią panującą na zewnątrz czy śniegiem, to pewność, że Twoje dłonie nie będą narażone na dyskomfort. Model posiada również specjalny ściągacz na przegubie, by ręce nie wytracały ciepła na zewnątrz. Delikatne z zewnątrz, posiadają specjalną naklejkę antypoślizgową z drugiej strony. Dzięki niej rękawiczki Extremities Waterproof Sticky Power Liner zapewnią najlepszy komfort podczas wspinania się po stromych i oblodzonych skałkach. Już dziś wybierz swój model i czuj się bezpieczny, niezależnie od aury i wysokości nad poziomem morza, na której podejmujesz nowe wyzwania!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!