Serum modelujące owal twarzy deep skin filler – kiedy warto go używać?

0
(0)

Kiedy warto wprowadzić do swojej rutyny pielęgnacyjnej serum modelujące owal twarzy deep skin filler? Przeczytaj w naszym blog poście!

Kiedy wprowadzić do pielęgnacji serum?

Serum to produkt, który może być wprowadzony zarówno do pielęgnacyjnego rytuału porannego jak i wieczornego. To od nas zależy czy będziemy stosować serum jedynie na dzień czy też na noc lub w obu przypadkach czy też doraźnie, kilka razy w tygodniu. Kiedy aplikować serum? Najlepszą opcję jest nałożenie serum po toniku. Najpierw zajmujemy się demakijażem twarzy, później jej oczyszczeniem, aplikacją toniku lub hydrolatu, po tych krokach nakładamy serum. Co ważne – na warstwę serum możemy nałożyć krem! Czy warto zakupić serum modelujące owal twarzy deep skin filler?

Serum modelujące owal twarzy deep skin filler z oferty Dr Irena Eris Beauty care

Serum modelujące owal twarzy oferowane przez polską markę Dr Irena Eris Beauty care to produkt, który sprawdzi się u kobiet i mężczyzn w wieku dojrzałym, którzy chcą odmłodzić skórę twarzy. Serum zadziała na spłycenie bruzdy nosowo-wargowej, zmniejszenie widoczności i ilości zmarszczek wokół ust. Redukuje także cienie pod oczami i zapewnia wygładzenie zmarszczek wokół oczu. Jeśli potrzebujemy dodatkowej pielęgnacji anti – aging, warto zainteresować się tą propozycją kosmetyczną a także innymi kosmetykami z linii beauty care marki Dr Irean Eris.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!