Zimowe stylizacje w góry – propozycje

5
(2)

Dni staja się coraz krótsze, rano budzimy się do minusowych temperatur, a za oknem pojawiła się gruba warstwa śniegu. Ten czas w roku zachęca do jednego — wyjazdu w góry a tam jazdy na nartach, snowboardzie lub siedzeniu przy kominku w chatce. Wycieczki w góry wymagają odpowiedniego ubrania, dlatego przygotowaliśmy dla Was zimowe stylizacje w góry, którymi możecie śmiało się inspirować.

zimowe stylizacje w góry

Zimowe stylizacje w góry — postaw na dresy

Ostatnie sezony pokazują, że komfortowe i wygodne ubrania stają się silnym trendem, który szybko nie przeminie. Dresy nie są już zarezerwowane tylko do noszenia w domu. Teraz stają się ikonicznym elementem stylizacji, który zapewni Ci ciepło i w którym będziesz dobrze się prezentować. Twoje zimowe stylizacje w góry powinny zawierać w sobie choć jedne dresy.

zimowe stylizacje w góry

Najważniejsza zasada zimowych stylizacji

Zapewne większość z Was już o tym wie, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby przypomnieć złotą zasadę. W zimowych stylizacjach najważniejsze są warstwy! Kiedy planujesz zimowe stylizacje w góry, zadbaj o to, aby mieć ich jak najwięcej. Dzięki odpowiednim warstwą zapewnisz sobie ikoniczny wygląd, ale i tak ważne w zimę ciepło. Ponadto dzięki temu patentowi możesz nosić w zimę swoje ulubione letnie T-shirty narzucone przykładowo na golf lub bluzkę z długim rękawem.

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do tworzenia ciekawych stylizacji.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 2

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!